خانه > خبر جديد در مورد معلمان شركتي > زير آبي بريم….آب قطره قطره موانع سر راهش رو برميداره

زير آبي بريم….آب قطره قطره موانع سر راهش رو برميداره

دوستان اينها وب سايت رسمي رسيدگي شكاياته،اين همون راه قانوني هست كه بايدانجام بديم ،من پيشنهاد مي كنم كه  تماس بگيرين و همه به رهبري و رئيس جمهوري نامه بنويسند! من ديروز يه نامه كامل نوشتم و با تمامي سوابقم فرستادم نترسيد هيچ كسي رو براي تماس يا نامه نگاري نمي كشن مهم نيست كه زنگ بزنيد و جواب درست و حسابي ندن مهم نيست كه پاسخي به نامه هاتون ندن  هر تماسي تاثير خودش رو ميزاره اين كارتون باعث ميشه يه سابقه ذهني كافي ايجاد بشه

0216133 شماره مستقیم رئیس جمهور

ارتباط با مقام معظم رهبري
http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter

ارتباط با رياست جمهوري
http://sabt.saamad.ir/isamad/showCaseRegistration.do

يه خبر بسيار بد هم دارم  كه نشون ميده روز 5 آبان در مجلس تصميماته مبهمي بر عليه نيروهاي شركتي شده البته لينك اصلي رو هم ميزارم كه ببينيد(هك شده)

http://edari.medu.ir/edari/edariDocs/circular/48.pdf

لينك كمكي  غير مستقيم

http://rapidshare.com/files/427631562/Bakhshname.pdf


در آخر اين رو هم بگم كه دنيا بي حساب كتاب نيست حتي بزرگترين و قويترين و ….انسانهاي دنيا هم در عين داشتن قدرت خوب مي دونن كه در مقابل خدا هيچي نيستن

و مکرو مکر الله و الله خیر الماکرین

 

به قول يكي از هم كلاسي هاي عزيز من

كارهاي خدا بي حكمت نيست،محبتش دير رو زود داره اما سوخت و سوز نداره


تورو خدا  تماس بگيريد تورو خدا  نامه نگاري كنيد

تورو خدا اطلاع رساني رو جدي بگيرين اينا نياز دارن اگه دير بجنبيم ديگه خيلي دير ميشه


Advertisements
 1. معلم شرکتی
  28/10/2010 در 7:21 ب.ظ.

  مدیر جان ببخش یه نظر داشتم . لطف کن اسم وبلاگتو معلم شرکتی یا معلم خرید خدماتی بزار که تیو سرچ گوگل بابلا بیاد . ما هم که لینکشو تبلیغ میکنیم هر کی صفحه رو باز کرد متوجه بشه مربوط ب معلمان شرکتی هست:)

 2. معلم شرکتی
  28/10/2010 در 8:08 ب.ظ.

  مدیر جان ممنون . هر جا بتونم تبلیغ میکنم

 3. غ
  28/10/2010 در 8:10 ب.ظ.

  برای جدال با تاریکی شمشیر به رویش نمی کشم چراغ میافروزم
  مااااااااااامیتوانیممممممممممممم

 4. معلم شرکتی مظلوم
  28/10/2010 در 8:19 ب.ظ.

  مدیر جان میشه بپرسم این بخشنامه چی رو نشون میده؟به خدااز اون موقعی بیکار شدم دیگه خبر خوب وبد رو از هم تشخیص نمیدم.

  • 28/10/2010 در 9:03 ب.ظ.

   در ظاهر نشون ميده كه دارن آمار نيروهاي با قيمانده حق التريسي رو در مي يارن تا در طرح احتمالي آينده وزير و عباسپورو …. اعمال بشه و استخدامشون كنن
   اما واقعيت اينه كه،اين كار نشان دهنده اين است كه آمارو سابقه درستي از تعداد اين نيرو ها وجود نداره پس ميشه هر كسي رو توي اين ليست آورد! نگيد نمي شه!كه ميشه و خوب هم ميشه!! نتيجه هم اين ميشه كه چند برابر آمار واقعي اسم جمع ميشه (اسم پارتي دارها و…..)
   با استخدام اين نيروها فاتحه شركتي ها هم خونده ميشه

 5. ب
  29/10/2010 در 3:16 ب.ظ.

  فراخوان مقاله
  همکاران گرامی و با فرهنگ با سلام و احترام
  مقدّمه
  به جای حمله به دیگران و تخریب شخصیت آن ها ، راه حل مشکلات را بیابیم. اینکه بگوییم معلمان شرکتی فلان معضل برایشان ایجاد شده و فلان کمبود را دارند و از بدیهیات بگوییم و بنالیم چه سودی دارد؟ بهتر است فکرهایمان را با اندیشه های فرهنگی و بهتر پربار کنیم و با توان قلم در عرصه ی فرهنگی مانور زد تا دیگران هم بهتر ما را بفهمند و ما هم آسوده فکر باشیم که واقعاً از بعد فرهنگی به مسئله نگریسته ایم .
  بیان مسئله
  به راستی برای همه ی ما روشن است که جامعه ی تلاش گر و خستگی ناپذیر معلمان شرکتی در ایران اسلامی با مشکلات عدیده و زیادی روبه رو شده اند و با این همه مشکلات به ارتقای علمی فنی خود در راستای اهداف آموزش و پرورش اندیشیده اند و اکثریت معلمان شرکتی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند معلم شرکتی ای وجود ندارد که با فناوری رایانه و روش های نوین تدریس و کلاس داری آشنا نباشد هنوز همکاران رسمی ای هستند که نه تنها با شیوه های سنتی و خشک تدریس می کنند بلکه با بعضی رفتارهای به دور از شأن معلمی ، مؤ لمانه ( درد آورانه ) موجب دلسردی دانش آموز و حتی ترک تحصیل وی می شوند
  نتیجه :
  به هر حال اصل مطلب اینکه فرهنگیان توانا ، کارا و زحمت کش و باسواد ی که نام ناشایست ( اخراجی شرکتی ) به آنها لقب داده شده از همه لحاظ ( دریافت حقوق کم و ناچیز با توجه به شرایط اقتصادی روز ، عدم بیمه و امنیت شغلی ، برخورد ناشایست بعضی از نامسئولان در محیط اداری و آموزشی ، قرار گرفتن مکان تدریس نامناسب ، عدم دریافت حقوق در تابستان و روزهای تعطیلی سال و……) در فشار و تنگنا بودندد و از آن جا که دنیای امروز دنیای رسانه هاست به همین دلیل از همه ی همکاران توانای اندیشمند و به ویژه صاحبان اندیشه و قلم خواستارم برای آشنایی بیشتر و بهتر همه ی جامعه ی ایرانی و حتی جهانی با آلام و دردها ، فشارها و تنگناهای فرهنگیان توانای حق التدریس و راهکارهای شما برای حل این معضلات مقاله ای را تحت عنوان :

  (( اخراج معلمان شرکتی ))

  تدوین کنند و آن را به نشریات کثیر الانتشار ارائه دهند . امّا لطفاً در این مقاله به هیچکس حمله نکنید و فقط واقعیات را بیان و راهکارهای حل این معضل را طراحی نمایید تا مسئولان محترم این امر آن را اجرا نمایند و هم چنین هموطنان عزیزمان با فرهنگ بالای فرهنگیان توانمند شرکتی بیشتر آشنا شوند .
  اگر امکان دارد صاحبان اندیشه با مشورت هم مقاله های گوناگونی را تحت عنوان فوق الذکرتدوین نمایند و هر مقاله را به یک نشریه ی کثیر الانتشارکشور جمهوری اسلامی ایران تحویل نمایند و از آنها بخواهند مقاله را درج و انتشار دهند.

 6. ب
  29/10/2010 در 3:17 ب.ظ.

  به نام یکتای بی همتا
  سالهاست که جوانانی فعال و علاقه مند به تعلیم و تربیت از سراسر دیار ایران زمین به پا خواسته اند و با عشقی فراوان در سنگر آموزش و پرورش در خط مقدم جبهه ی پیکار با بی سوادی و کم آگاهی و زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران ، صادقانه و مت عهدانه به نسل نو خدمت می کنند.
  اصل 28 قانون اساسي دولت را موظف كرده است كه زمينه اشتغال با شرايط مساوي را براي همه افراد جامعه فراهم آورد،
  سازمان آموزش و پرورش استان ها به استناد ماده 13 قانون مديريت خدمات كشوري و تبصره‌هاي ذيل آن اقدام به انتشار آگهي جذب نيرو در روزنامه‌هاي كثيرالانتشار و پخش اطلاعيه‌هاي لازم براي اطلاع‌رساني فراگير كرده است.
  تمام ضوابط به كارگيري نيروها اهم از آزمون كتبي دربرخی از استانها، گزينش، تحقيقات ميداني، برابر ضوابط جاري آموزش و پرورش انجام پذيرفته است
  معلمان شرکتی که پس ازاخذ صلاحیت از گزینش و گذراندن دوره های تخصصی مربوط به رشته ی تدریس شان به آموزش و پرورش راه یافته بودند . مهرسال 88-89 در دورافتاده ترین روستاها که جاده های صعب العبور داشته و حتی یک وسیله ی ایاب و ذهاب محلّی نداشته و بعضاً روستاهایی که حتی آب لوله کشی و نیز برق نداشته اند به خدمت متعهدانه و صادقانه مشغول بوده اند.
  این خدمت در حالی بوده که متاسفانه با بی مهری های فراوانی از سوی بعضی از مسئولین روبه رو گردیده اند ولی این همه معضل و بی مهری هم نتوانست ، ذره ای از تلاش و علاقه ی این دریادلان تلاشگر و مظلوم بکاهد به گونه ای که همواره در پی افزایش مهارت ها و دانش های علمی تخصصی شان بوده اند تا به تبع آن در جهت رفع محرومیت فکری مهارتی دانش آموزان روستاهای محروم و تصحیح نگرشهای آنها از موجود به مطلوب بکوشند ، آری اینگونه است که اینک بیشتر معلمان شرکتی دارای مدارک علمی معتبر از دانشگاههای ایران اسلامی هستند و بعضاً فوق لیسانس هستند و این مهم نشانگر آن است که این تلاشگران مظلوم ، ارزشمندی نهاد عظیم آموزش و پرورش و رسالتش را دریافته بودند.
  در اینجا به بعضی از معضلات و بی مهری هایی که تلاشگران شرکتی در ایام فعالیت شان با آن ها رو به رو بوده اند اشاره ای مختصر می نمایم.
  .تدریس در بدترین شرایط آب و هوایی و دورافتاده ترین نقاط روستایی برتری داشتن معلمان رسمی و پیمانی نسبت به آنها حتی در شرایطی که مدرک و سابقه کاری مفید شرکتی ها بیشتر از آن ها باشد. پرداخت حقوق یک چهارم معلمان رسمی
  افراد پذيرفته شده با حقوق حداكثر 165 هزار تومان بدون حتي يك روز تاخير در كلاس‌هاي درسي حاضر شده‌اند
  و از همه مهم تر عدم تأمین امنیت شغلی به طوری که اکنون معلمین شرکتی را به دلیل واهی از سنگر تعلیم و تربیت خارج کرده اند با توجه به اينكه افراد پذيرفته شده با انگيزه‌هاي بالا و جديت تمام به دنبال كسب تجربه و ارائه بهترين روش‌هاي آموزش بوده‌اند كه نه تنها سطح علمي دانش‌آموزان تنزل نيافته بلكه در اكثر موارد به گفته خود والدين بهتر از سال‌هاي گذشته بوده و ضمن شركت در جشنواره الگوهاي برتر تدريس استان در سال تحصيلي 89-88 بوده بسياري از همين افراد رتبه‌هاي چشمگيري را كسب كرده‌اند پس چرا حتي حق شركت در آزمون استخدامي از آنها گرفته شد و اجازه اثبات برتري به آنها داده نشد؟!
  در پایان خداوند ( جل جلاله ) را بی نهایت سپاسگزار و شاکریم که نمایندگان محترم این دوره خالصانه و خداجویانه به رفع مشکل همه ی شرکتی ها می پردازند و هم چنین وزیری شایسته و حق شناس سکان هدایت وزارت آموزش و پرورش را دردستان توانمندخویش گرفته و با مدیریتی نیرومند و مجموعه ای متفکر در کنارش ، با تصمیم گیری هایی مطمئن انشا… به بهبود عملکرد و کیفیت آموزش و پرورش ایران اسلامی یاری می رسانند.
  درپایان ذکر این نکته لازم می نماید که آیا هنگام آن فرا نرسیده که با پرداخت پاداشی معنوی به معلمان شرکتی جهت ترمیم رنجهای چند ساله آنان اقدامی شایسته نمود؟ اين تجربه اندوخته شده و اين عشق بيكران را به دور نريزيد ما هم جواناني از همين سرزمين هستيم
  دوستان و همکاران گرامی نظرات مفید و سازنده تان را در مورد این مقاله ارائه بدهید ( در قسمت نظرات ) تا آن را پربارت سازیم و به یکی از روزنامه های کثیر الانتشار کشور ارائه کنیم.
  با تشکرمعلم شرکتی نماد مظلومیت

 1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: